ÚSPORNÉ VYKUROVANIE a CHLADENIE DOMÁCNOSTI – TEPELNÉ ČERPADLO

Ponúkame nadštandardné riešenie vykurovania, ktoré sme realizovali vo viacerých domácnostiach a to, v bytoch ale aj rodinných domoch. Ide o kombináciu elektrického podlahového vykurovania s klimatizačnými jednotkami vybavenými tepelným čerpadlom vzduch – vzduch, ktoré predstavujú systém vykurovania ale aj chladenia s možnosťou úspor elektrickej energie od 40 do 70%.
Tepelné čerpadlo zastupuje v objekte progresívnu formu využitia obnoviteľných zdrojov energie. Prevádzka vykurovania uvedenou technológiou výrazne zlepšuje ekonomickú bilanciu každej domácnosti a v kombinácii s podlahovým vykurovaním je zárukou nízkych nákladov na vykurovanie. Okrem chladenia v letných mesiacoch zabezpečia klimatizačné jednotky aj dynamické vykúrenie priestorov v čase, keď sa domácnosť len temperuje. V prechodnom období a pri rýchlych zmenách teploty vonkajšieho vzduchu sa jednotky postarajú o úsporné a rýchle udržanie požadovanej teploty priestoru. Teplo v miestnostiach je rozdelené rovnomerne tak, aby užívateľ pociťoval z hľadiska tepelnej pohody maximálny komfort.
Náklady na kúpu a montáž uvedeného spôsobu vykurovania nie sú vôbec vysoké a zároveň dochádza k veľmi zaujímavej úspore nákladov na vykurovanie domácnosti ale zároveň aj na chladenie v letných mesiacoch.
Ďalšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne.

Kontakt: LUXURY DEVELOPMENT Piešťany
0907 725 153
ilcik.enzo@centrum.sk

PR článok