Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Ms. zastupiteľstva v Piešťanoch

 

OBVOD č. I. (volí sa 9 poslancov)

P.č.

Meno

Vek

Zamestnanie

Politická príslušnosť

1

Mária Beňová

67

dôchodkyňa SMER – SD

2

Matej Beseda

69

dôchodca KDH

3

Michal Bezák

35

riaditeľ Spolu

4

Jozef Drahovský

42

softwarový inž. NEKA

5

Tomáš Drobný

39

správca Kotleba – ĽSNS

6

Marian Fabian

67

podnikateľ NK

7

František Glos

66

riaditeľ ZŠ NEKA

8

Igor Gloss

56

SZČO KDH

9

Karol Hanic

49

ekonóm SME Rodina

10

Henrich Harcsa

53

výsluhový dôchodca SaS, OĽANO

11

Erik Hlavatý

42

manager NEKA

12

Dušan Chlapík

67

dôchodca NEKA

13

Andrej Klapica

41

ekonóm KDH

14

Monika Kováčová

42

účtovníčka SPOLU

15

Ján Krupa

47

farmaceut KDH

16

Beáta Líšková

51

ÚPSVa – radca SMER – SD

17

Martin Madlo

38

živnostník SMER – SD

18

Jozef Mičura

36

IT špecialista SaS OĽANO

19

Nadežda Mikolášiková

76

výtvarníčka NEKA

20

Henrich Ručkay

35

športovec SME Rodina

21

Ivan Samuhel

73

dôchodca KDH

22

Ján Stachura

28

štátny zamestnanec NEKA

23

Andrej Stančík

23

študent SaS OĽANO

24

Pavol Steinecker

68

dôchodca SMER

25

Zuzana Svrčeková

42

materská dovolenka NEKA

26

Adam Šebeňa

22

podnikateľ KDH

27

Vladimír Šišovský

75

dôchodca NK

28

Miloš Tamajka

42

primátor NEKA

29

Peter Tremboš

57

muž v domácnosti NEKA

30

Elena Uhlíková

57

personalista SPOLU

31

Marián Urbánek

58

stomatológ KDH

32

Pavol Vermeš

54

právnik NEKA

33

Petr Veverka

71

dôchodca NEKA
OBVOD č. II. (volí sa 8 poslancov)

P. č.

Meno

Vek

Zamestnanie

Politická príslušnosť

1

Iveta Babičová

61

učiteľka NEKA

2

Ladislav Bábik

47

manažér NEKA

3

Dávid Beňo

43

podnikateľ SMER – SD

4

Remo Cicutto

56

výkonný riaditeľ NEKA

5

Martin Cifra

47

riaditeľ SD NEKA

6

Dušan Daniška

38

softwarový inžinier KDH

7

Michal Fiala

32

SZČO NEKA

8

Peter Fiala

62

SM Piešťany NEKA

9

Lívia Gregoričková

30

referentka SME Rodina

10

Roman Chudý

49

advokát NEKA

11

Peter Jančovič

35

enviromentalista NEKA

12

Miroslav Juriš

51

programátor ĽS Pevnosť

13

Jozef Kapša

64

živnostník SMER SD

14

Igor Kopáčik

53

konštruktér SPOLU

15

Matúš Kromholc

31

športovec NEKA

16

Denisa Michnáčová

44

hoteliérstvo SME Rodina

17

Peter Müller

50

tech. pracovník KDH

18

Igor Nicák

55

prednosta OU SMER SD

19

Peter Obst

58

prevádzkar ĽS Pevnosť

20

Marián Oravec

53

riaditeľ SPOLU

21

Stanislav Polonský

69

hospodárstvo NK

22

Jaroslav Rybárik

32

podnikateľ NEKA

23

Lukáš Stredanský

32

pracovník v RF KDH

24

Ján Šmída

61

pedagóg Strana zelených

25

Peter Tekula

53

SM Piešťany NEKA

26

Martin Valo

54

viceprimátor NEKA

27

Samuel Vavrík

33

podnikateľ NEKA