Slovnaft v Piešťanoch otvoril 200. Fresh Corner

Fresh Corner, najväčšia sieť kaviarní na Slovensku už je súčasťou dvoch stoviek čerpacích staníc Slovnaft. Práve v utorok 22. októbra slávnostne otvorili dvojstú prevádzku, a to v Piešťanoch na Vrbovskej ceste.
To sa snažia zaistiť tromi cestami.
Zákazníkov nepochybne očaria aj Fresh Cornery, v ktorých sa ročne predá viac ako 8 miliónov šálok kávy. Zákazníci pritom najčastejšie siahnu po veľkej káve s mliekom a tradičnom espresse.
Dobrú kávu robí kvalitné zrno, kávostroj a dobrá, odmineralizovaná voda.
Okrem kávy zákazník vo Fresh Corneri nájde čerstvé bagety, dopekané sladké a slané pečivo, ale tiež mimoriadne obľúbené hotdogy, ktorých sa vlani predali až dva milióny.
A potešia sa aj tí, ktorým záleží na životnom prostredí. Spoločnosť totiž reflektuje na požiadavky týkajúce sa klimatických zmien.
No a na záver, nezabúdajte, že až 20 percent dopravných nehôd je zapríčinených únavou. Keď pôjdete počas sviatkov za rodinou, alebo zapáliť sviečky do vzdialeného mesta, nepreceňujte svoje schopnosti a robte si pravidelné prestávky, napríklad aj vo Fresh Corneri s dobrou kávou. Najdôležitejšie je bezpečne doraziť.