PFK Piešťany vyhrávajú prvý zápas sezóny 4:0.

Mužstvo PFK Piešťany sa v nedeľu predstavilo na domácom trávniku v prvok kole VII. futbalovej ligy proti hosťom z Boroviec. Početné publikum videlo v prvom polčase 2 góly, najprv v 10 min z kopačky Jozefa Glosa a v 33. od Martina Gulu.

Celý druhý polčas bol poprepletaný šancami domáceho tímu a až v 80. min. sa na výsledkovej tabuli prepisovalo skóre. Pekná akcia začala v strede ihriska, keď si Adam Kusý vymenil loptu s Cyrilom Stachurom a z hranice veľkého vápna technickou, prízemnou strelou Kusý zvyšuje na 3:0. Dve minúty pred koncom bol v 16-tke faulovaný Stachura a rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý s ľahkosťou premieňa Jozef Glos.

Piešťany si tak pod vedením nového trénera Martina Krajčoviča zapisujú prvé víťazstvo v tejto sezóne – 4:0.