Drahovce: Tragická dopravná nehoda si vyžiadala mladý život.

V nočných hodinách zo stredy na štvrtok (cca o 1:00) sa stala tragická dopravná nehoda v katastri obce Madunice. Podľa dostupných informácií, osobné auto značky Citroen Xsara zatiaľ z neznámych príčin vyletelo v zákrute z cesty, niekoľkokrát sa prevrátilo a zostalo stáť v blízkosti vodnej plochy Drahovských jazier. Tam ho na druhý deň (štvrtok) okolo 14:40, teda po približne 14 hodinách spozoroval náhodný chodec so psom, ktorý okamžite zalarmoval záchranné zložky a políciu.  Žiaľ, 24 ročný chlapec z Drahoviec ležiaci mimo vozidla bol po príchode záchranky už mŕtvy a druhý 20 ročný Roman sediaci na strane spolujazdca bol s ťažkými zraneniami prevezený najprv do piešťanskej a neskôr do trnavskej nemocnice, kde sa podrobí niekoľkým operáciám.

Dodajme, že v noci, keď došlo k nehode, klesla teplota vzduchu na cca -4° C čo sa tiež mohlo podpísať pod tragické následky.

Podľa našich informácií sa mal vo vozidle v čase nehody nachádzal ešte jeden chlapec, ktorý zranený a dezorientovaný, pravdepodobne následkom veľkého šoku,  prešiel pešo až domov. Tragickú udalosť začala vyšetrovať polícia.

foto: FB SOS odťahová služba a PZ SR