Bývalý hotel Váh bude slúžiť ako ubytovňa.

Bývalý Hotel Váh na Krajinskej ceste bude o pár týždňov opäť v prevádzke. Ako pre nás uviedol vlastník nehnuteľnosti  Ing. Eduard Kvasnica, nehnuteľnosť bola prenajatá spoločnosti Less Nold, s.r.o., ktorá bude objekt prevádzkovať ako ubytovňu.

Podľa slov riaditeľa spoločnosti Less Nold Vratka Javra, bývalý hotel bude využívaný na ubytovanie pracovníkov zamestnaných v priemyselných firmách v našom regióne. Ako ďalej pre nás uviedol, v prízemí objektu budú zriadené obchodné priestory s potravinovým sortimentom, ďalej kaderníctvo a počíta sa aj s reštauračnými službami. Objekt má byť zásobovaný zo strany od potoka Dubová, pričom sa tu ráta aj s rozšírením parkovacích miest na požadovanú kapacitu, aby sa prevádzkou ubytovne nezaťažila statická doprava mimo jej pozemkov.

V súvislosti s možnými  obavami z rušenia verejného poriadku, prípadne iného negatívneho vplyvu na túto časť Piešťan, Vratko Javra dodáva, že celý objekt bude pod 24 hodinovým monitoringom prítomnej poriadkovej a servisnej služby, ktorá bude dohliadať na dodržiavanie ubytovacích pravidiel a zabezpečovať chod celej budovy.

MT